Respublikiniai piešinių konkursai (2021-12-23)

Kaip gera vėl sulaukti žiemos! Smagu, kad akį džiugina purios baltutės medžių kepuraitės, nunerti trapūs apsiaustėliai tvoroms bei vandens telkiniams, lengvučiai snaigių šokiai… Nuostabu, kad vaikai gali gėrėtis bei džiaugtis žiema, o ne tik ją piešti.

2021 m. gruodžio 23 d. baigėsi respublikinis priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių virtualus piešinių konkursas ,,Žiemos magija“. Konkursui buvo pateikta per 120 darbų ir išrinkti 25 laureatai – po 5 darbus kiekvienoje amžiaus grupėje (priešmokyklinio ugdymo, pirmokų, antrokų, trečiokų bei ketvirtokų). Piešinių konkurse dalyvavo ir 3b klasės mokiniai: Luka, Donatas, Rusnė Žel. Gaila, kad konkursui buvo galima pateikti tik po tris kūrybinius darbus iš klasės/grupės, nes tikrai turėjome ir daugiau šiltų piešinių.

Sveikiname 3b klasės mokinę Rusnę Želnytę, tapusią šio konkurso laureate. Ir tuo pačiu labai džiaugiamės, jog Donato žiemiškas piešinukas taip pat neliko nepastebėtas. Jis Lietuvos tėvelių judėjimo „Basos mamos“ skelbtame konkurse „Mano šv. Kalėdos pandemijos fone“ atrinktas iš beveik 200 piešinių ir tapo vienu iš nugalėtojų su dar 20 laimingųjų Lietuvos vaikų. Sveikiname, Donatai.

Parengė pradinių klasių mokytoja Adelė Paukštienė.