Menu Close
Norint išmokti didelių dalykų, reikia pradėti nuo mažų!
Naujienos

Draugiškos kvadrato varžybos (2026-06-03)

Saulėtą ir šiltą 2026 m. birželio 3 dieną 4a klasės mokiniai keliavo į svečius – į Kauno Prano Mašioto pradinę mokyklą, kur buvo pakviesti dalyvauti draugiškose kvadrato varžybose. Pirmą kėlinį laimėjo Rytukai, antrą – Mašiotukai. Trečiame kėlinyje mokiniai žaidė mišriose

Plačiau »

Mokyklos šaškių turnyrai (2026-06-01)

2026 m. birželio 1 d. mokykloje vyko komandiniai 2-4 klasių šaškių turnyrai. Sveikiname nugalėtojus (2c, 3b, 4c) ir džiaugiamės visų žaidėjų dalyvavimu kaupiant patirtį prie šaškių lentos. Parengė pradinių klasių mokytoja Edita Bauerytė.

Plačiau »

Išvyka į Neringą (2026-05-29)

2026 m. gegužės 29 d. 3a klasės mokiniai, tėveliai, broliai ir sesės vykome į nepamirštamą pažintinę kelionę po vieną gražiausių Lietuvos kampelių – Neringą. Šios išvykos metu aplankėme Juodkrantės Lankytojų centre isikūrusią ekspoziciją „Sukurta vėjo, smėlio ir vandens“, susipažinome su

Plačiau »

Pažintinė ekskursija į Vilnių (2026-05-26)

Mokslo metams skaičiuojant paskutines savo dienas, 2026 m. gegužės 26 d. 2b ir 3b kl. mokiniai išvyko pagilinti žinių apie sostinę Vilnių. Aplankėme valdovų rūmus ir dalyvavome edukacijoje „Pirmą kartą muziejuje“. Nuvykome į paslaptinguosius Katedros požemius ir kartu su gide

Plačiau »

Konkursas „Atrask Čekiją“ (2026-05-29)

2c klasės mokiniai dalyvavo Kauno pradinio ugdymo mokinių kūrybinių darbų konkurse ,,Atrask Čekiją”, kurį organizavo Kauno savivaldybė, Čekijos respublikos ambasada Lietuvoje, Kauno švietimo inovacijų centras. 2026 m. gegužės 29 d. Kauno švietimo inovacijų centre vyko Kauno pradinio ugdymo įstaigų mokinių

Plačiau »

Sveikatinimo renginys „Aš minu dviratuku“ (2026-05-28)

2026 m. gegužės 28 dieną sporto aikštyne vyko renginys „Aš minu dviratuku“. Jame aktyviai dalyvavo visi rytukai, o renginį vedė nenuilstančios entuziastės Vaida ir Deimantė. Užduočių ir estafečių metu mokiniai mokėsi saugaus eismo taisyklių važinėjant dviračiu. Lavino fizines savybes: valią,

Plačiau »

Trumpai apie mus

Kauno „Ryto“ pradinė mokykla pradėjo veikti 1993 m. rugsėjo 1 dieną. Ji įsteigta Kauno miesto valdybos 1993-06-15 potvarkiu Nr. 776-v, reorganizavus 108 –ąjį vaikų lopšelį darželį. Pirmoji mokyklos direktorė Sigutė Paužuolienė nuoširdžiai rūpinosi, kad dalis 49-osios vidurinės mokyklos pradinukų ir mokytojų naujose erdvėse jaustųsi saugiai, turėtų geras darbo ir mokymosi sąlygas.

Skambų ir prasmingą mokyklos „Ryto“ vardą pasiūlė priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Zita Mogenienė ir jam 1993 metais pritarė Pavadinimų sumanymų ir pritarimo komisija. Šarūnas Mogenis sukūrė mokyklos Himnui žodžius ir muziką. Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo kuriant mokyklos logotipą. Mokyklos tarybai nutarus 1994 metais pirmieji Kauno mieste mūsų mokinukai rugsėjo pirmąją išdidžiai apsivilko mokyklinę uniformą.


Projektas „Mokyklų aprūpinimas
gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Skip to content