Projektas „Šimtas dienų, kai pirmokas esu” (2021-02-26)

2021 m. vasario 22-26 d. mokykloje vykdėme socializacijos projektą „Šimtas dienų, kai pirmokas esu“. Projektas skirtas paminėti šimto dienų  mokykloje sukaktį. Tikslas – ugdyti mokinių kūrybinę bei vizualinę raišką, perteikiant vaikų savivokos, savęs kaip mokyklos nario suvokimą bei vertybines nuostatas.

Projekto savaitę pirmokėliai laukė susitikimų su savo draugais ketvirtokais. Svečiuose lankėsi mokyklos psichologė Žydrūnė ir soc. pedagogė Deimantė. Jos priminė taisykles, koks turi būti geras mokinys. Mokė sukurti svajonės fraktalą.

Visus pasveikino mokyklos direktorės pavaduotoja Dovilė. Pirmokėliai dalyvavo įvairiose veiklose. Kūrė piešinius ,,Paslaptingasis šimtas“. Žiūrėjo ir aptarė animacinį filmą ,,Karališki kiškiai“, pasipuošė pagamintais akiniais, pristatė šimto daiktų kolekcijas. Kepė, tepė ir šeimos narius vaišino gaminiais su simboliu ,,100“. O labiausiai visus nustebino ir nudžiugino pirmokų kaukės, nes jie pasipuošė ,,seneliukais“.

Projekto metu mokiniai mokėsi atvirai, pagarbiai bendrauti, išsakyti savo jausmus. Mes mokytojos džiaugiamės, kad gera linkme vystosi mokinių tarpusavio supratimas, tarpasmeniniai santykiai, savęs kaip mokinio suvokimas. Ačiū tėveliams, kurie bendradarbiaudami kartu su savo vaikais puoselėja vertybines nuostatas.

Parengė pirmų klasių mokytojos Reda Stasiukonienė, Ingrida Ūsienė ir Nijolė Šilanskienė.