Pasiekimai KINGS olimpiadoje (2021-03-02)

Mokykla dalyvavo tarptautinėje KING olimpiadoje 2020 metų pabaigoje. Mokyklą ir mokinius pasiekė diplomai ir padėkos. Už pasiektą pirmąjį žinių lygmenį diplomais apdovanota 13 mokinių.

Už pasiektą pirmąjį žinių lygmenį matematikos, lietuvių k ir anglų k. olimpiadose diplomu apdovanota Elzė Girdauskaitė (4c kl.).

Už pasiektą pirmąjį žinių lygmenį lietuvių k ir anglų k. olimpiadose diplomu apdovanota Patricija Abukauskaitė (3c kl.).

Už pasiektą pirmąjį žinių lygmenį matematikos ir pasaulio pažinimo olimpiadose diplomu apdovanotas Vytautas Pečkus (4c kl.).

Už pasiektą pirmąjį žinių lygmenį lietuvių k. olimpiadoje diplomais apdovanotos  Marta Urbė ir Gabrielė Dubrovaitė (3c kl.).

Už pasiektą pirmąjį žinių lygmenį matematikos olimpiadoje diplomais apdovanoti: Paulina Bujanauskaitė (2c kl.), Jokūbas Ziberkas (3c kl.), Luknė Rumbutytė (4c kl.) Guostė Lukoševičiūtė (4c kl.).

Už pasiektą pirmąjį žinių lygmenį pasaulio pažinimo olimpiadoje diplomais apdovanotos Kamilė Triabaitė (3a kl.) ir Joana Radzevičiūtė (4d kl.).

Už pasiektą pirmąjį žinių lygmenį anglų k. olimpiadoje diplomu apdovanoti: Danielius Gorodeckis (4c kl.) ir Gustė Rekašiūtė (4d kl.).

SVEIKINAME!

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dovilė Rudelienė.