Viktorina „Protų kovos 2020“ (2020-02-26)

2020 m. vasario mėnesio paskutinę savaitę mokykloje vyko 2-4 klasių mokinių viktorina „Protų kovos 2020“. Mokytojos D.Sutkaitienė ir R.Papievienė suorganizavo mokiniams įtemptą, smagią ir naudingą protų kovą. Viktoriną sudarė 30 klausimų iš bendro išsilavinimo ir pradinio ugdymo programos dalykų. Mokiniai turėjo galimybę ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir išgirdo daugybę įdomių, netikėtų, kartais apgaulingai lengvų, o kartais nelauktai sunkių klausimų. Dalyvavę mokiniai demonstravo sumanumą ir puikias žinias!

Antrokai nugalėtojai: Jokūbas Ziberkas (2c) – I vieta, Goda Mikšytė (2c)  – II vieta, Milda Žukauskaitė (2a) – III vieta.     Trečiokų kova buvo labai atsakinga, nes nugalėtojai dalyvaus Kauno miesto trečių klasių  komandiniame  žaidime „Protų mūšis 2020“. Trečiokai nugalėtojai: Jokūbas Baltrušaitis (3c) – I vieta, Motiejus Jurgionis (3a)  – II vieta, Guostė Lukoševičiūtė  (3c)   – III vieta.

Ketvirtokai nugalėtojai: Gvidas Sivickas (4b) – I vieta, Gustė Čebatavičiūtė (4b)  – II vieta, Vidmantas Pakštys (4c) – III vieta.

Parengė pradinių kalsių mokytojos Rima Papievienė ir Dalia Sutkaitienė.