Šeimų šventė (2023-05-17)

„Šeima – vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršite kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“, – Bruno Ferrero.

Namai… Šeima… Tai vieta, kur esi laukiamas, mylimas ir norisi sugrįžti… Kiekviena šeima skirtingai rašo savo ir giminės istoriją, bet pagrindiniai dalykai, kurie jungia šeimos narius – meilė, pagarba, pasitikėjimas, dėkingumas, nuoširdumas, pagalba – yra svarbūs kiekvienoje šeimoje… Ne išimtis – ir klasės bendruomenė.

Tad gegužės 17 d. 4b klasės mokiniai pakvietė savo tėvelius atvykti į Šeimos šventės minėjimą. Džiugu, kad prigužėjo pilnutėlė mokyklos aktų salė. Vaikai tėveliams dovanojo skambias dainas, pačių kurtus nuotaikingus šokius, džiugino kanklių bei pianino akordais. Na, o tėveliai tapo ne tik žiūrovais, bet ir renginio dalyviais. Mat kiekviena šeima į šventę atsinešė ne tik gerą nuotaiką, bet ir numerį, kuriuo pristatė šeimos laisvalaikį. Išmonės tikrai netrūko: kas šoko, tapė paveikslus, kas pristatė savo keliones, sporto laimėjimus, sukurtus animacinius atostogų vaizdelius, kulinarinius sugebėjimus, kas žvejybos ir stovyklavimo nuotykius… Buvo išties gera pabūti drauge ir pasidžiaugti vieni kitais.

Parengė pradinių klasių mokytoja Adelė Paukštienė.