Saulėtą 2025 m. gegužės 25 dieną būrelio „Saugus ir išmanus“ mokinių laukė ypatinga staigmena – juos aplankė būrelio simbolis Lapė! Linksma viešnia smalsiai klausinėjo vaikų, ką jie išmoko per šiuos mokslo metus, kokias saugaus elgesio taisykles prisimena ir kuo tapo išmanesni. Už pastangas, aktyvumą ir sukauptas žinias visi mokiniai buvo apdovanoti ryškiaspalviais oranžiniais kamuoliais, kurie sukėlė daug džiaugsmo ir šypsenų. Susitikimo metu netrūko smagių akimirkų – vaikai kartu žaidė muilo burbuluose, džiaugėsi bendryste ir puikia nuotaika. Atsisveikindama Lapė visiems palinkėjo saugios, linksmos ir nuotykių kupinos vasaros!
Dėkojame būrelio dalyviams už aktyvius metus ir linkime gražių vasaros atostogų!
Parengė būrelio mokytoja Deimantė Navickienė.







