Saugesnio interneto diena (2024-02-06)

2024 m. vasario 6 dieną mokykloje minėta Saugesnio interneto diena. Šiais metais daugelyje pasaulio šalių ji minėta jau 21- ąjį kartą. Šia proga ketvirtų klasių mokinius aplankė Bitdefender Lietuva atstovas – Tautvydas Šukys. Jis mokiniams vedė edukaciją ,,Saugesnė kelionė internete“. Mokiniai sužinojo kokie slaptažodžiai yra nesaugūs, kaip saugoti savo privatumą internete, kas tas – dirbtinis intelektas. Įgytas žinias pasitikrino ,,Kahoot!” žaidime. Laimėtojų komanda apdovanota Bitdefender Lietuva dovanėlėmis.

Socialinė pedagogė Deimantė Navickienė ir pradinių klasių mokytoja Laima Bagonienė trečių klasių mokiniams vedė praktinius užsiėmimus: trečiokai suko galvas ar nuotraukos tinkamos ar netinkamos skelbti internete, tikrino ,,Pranuko anketą“, ar jis duomenis apie save skelbia saugiai.

Antrų klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,Aš saugus ir išmanus“ – žiūrėjo mokomuosius edukacinius filmukus apie saugumą internete, bei mokėsi kokios informacijos geriau neskelbti, ką daryti kai tau rašo nepažįstamas bei kaip elgtis susidūrus su elektroninėmis patyčiomis.

Parengė pradinių klasių mokytoja Laima Bagdonienė ir socialinė pedagogė Deimantė Navickienė.