Projektas ,,Mes galime būti draugais” (2024-01-11)

Nors už lango jau sausis, tačiau gruodžio mėnesio renginiai dar neišblėsę… 2024 m. sausio 11 d. Kauno ,,Ryto” pradinės mokyklos 3 kl. mokiniai aplankė lopšelio-darželio ,,Spindulėlis” ugdytinius pagal projektą ,,Mes galime būti draugais”. Ypatingas mokinių dėmesys buvo skirtas specialius ugdymosi poreikius turintiems vaikams, skatinant tokių vaikų įtrauktį ir pažinimą. Spektaklis ,,Snieguolė ir nykštukai”, kurį pademonstravo trečiokai jaunesnio amžiaus vaikams ir bendruomenei paliko gerą įspūdį, sukėlė daug malonių ir džiaugsmingų emocijų bei šypsenų. L./d. ,,Spindulėlio” komanda tuo tarpu taip pat pasidalino savo gerąja patirtimi ir supažindino moksleivius su savo vykdoma pagalba organizuojant ugdymą SUP vaikams, pristatydama savo veiklas ir profesiją.

Kūrybiškumui nėra ribų. Kūryba teikia žmogui daug džiaugsmo ir leidžia jausti laimę. Būti žmogumi reiškia būti kūrybingam. Tikrasis kūrybingumas išryškėja apie 10-uosius vaiko gyvenimo metus. Mūsų mokyklos pradinukai kaip tik turėjo progą pasireikšti ir atskleisti savo kūrybinį potencialą svečiuose pas mažuosius draugus l./d. ,,Spindulėlis”. Kiekvienas vaikas priėmė kūrybos iššūkį su smalsumu, o jų darbelis gavosi unikalus ir spalvingai žavus.

Šis projektas – tai geras įrodymas, kad nepaisant skirtumų, mes galime būti panašūs, o svarbiausia galime būti draugais! Tikimės, kad užsimezgęs bendradarbiavimo ryšys tarp įstaigų taps gražia ugdymo įstaigų tradicija.

Parengė psichologė Žydrūnė Jankauskienė.