Menu Close

Meninio skaitymo konkursas (2026-05-11)

Pralėkus pavasariškam 2026 m. gegužės savaitgaliui, naują darbo savaitę pradėjome nuo smagios žinios. Mat mūsų mokyklos mokiniai Matas (3b) ir Dovydas (4c) sėkmingai atstovavo mokyklai Kauno miesto trečių–ketvirtų klasių mokinių meninio skaitymo konkurso II ture. Berniukai nepabūgo nepažįstamos Kauno kamerinio teatro scenos, drąsiai deklamavo pasirinktas eiles ir abu tapo laureatais. Sveikiname ir didžiuojamės!

Tegu gyvenimas suteikia jums sparnus, kad galėtumėte skristi aukštai, aukštai, o svajonės vestų ten, kur širdis jaučiasi laisva. Linkime nepamesti raiškaus žodžio.

Parengė pradinių klasių mokytojos Adelė Paukštienė ir Dalia Sutkaitienė.

Skip to content