Konkursas „Aš myliu savo senelius” (2021-11-26)

„Seneliai – ketinimų, svajonių ir vilčių paveldėjimas, širdies poilsis glostant, begalinis džiaugsmas atspindėti save tavo akyse“, – STEPHENAS LITTLEWORDAS.

2021 m. spalio mėnesį vyko jau tradiciniu tapęs Kauno m. ugdymo įstaigų 2-4 klasių mokinių ir jų senelių rašinių konkursas ,,Aš myliu savo senelius“, skirtas Pagyvenusių žmonių mėnesiui paminėti. Šiemet mokiniai rašė rašinius tema ,,Pagiry maža trobelė, seka pasaką senelė…“, o seneliai suko galvas ir dėliojo mintis tema ,,Mano vaikystės pasaka“.

Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 3b klasės mokinės: Liepa, Luka, Rusnė Žel., Luknė G., Rusnė Žuk. Pačiupti plunksnakočius ir išlieti savo mintis baltame popieriaus lape nutarė ir Trojaus, Ainardo, Lukos bei Rusnės Žuk. močiutės. Konkurso dalyvės nepaprastai šiltai užrašė savo vaikystės prisiminimus, kuriuos skaitant širdį užliejo gausybė nepakartojamų emocijų.

Na, o 2021 m. lapkričio mėnesį mokyklą pasiekė džiugi žinia, jog Liepa Šakėnaitė, Rusnė Žukaitė bei jos močiutė Vida tapo šio konkurso laureatėmis. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės. Triskart valio!

Jei nori susipažinti su trumpomis gražiausių darbų ištraukomis, jas gali surasti interneto svetainėje https://pradinukai.lt/kauno/index.php/as-myliu-savo-senelius

Parengė pradinių klasių mokytoja Adelė Paukštienė.