2026 m. gegužės 26 d. mokyklos plaukimo komanda (Ugnė, Ajus, Domas, Gustas, Danil, Airinė, Lėja, Kamėja, Vakaris) dalyvavo Kauno miesto 2 klasių ,,Mokausi plaukti” baigiamajame renginyje. Antrokai rungėsi 8×50 m mišrioje estafetėje laisvuoju stiliumi. Ačiū plaukimo trenerėms Žanetai ir Erikai, kad išmokė plaukti.
Parengė pradinių klasių mokytoja Reda Stasiukonienė.





