Integruoto ugdymo diena ,,Aš galiu!“ (2021-06-03)

“Asmuo, gimęs, turėdamas talentą, ras didžiausią laimę tuo naudodamasis”, – Johanas Volfgangas Gėtė.

Saulėtą 2021 m. birželio 3 d. rytą pirmų–antrų klasių mokinukai mokyklon traukė vedini dviračiais bei paspirtukais. Trečiokai ir ketvirtokai suko galvas, kokį savo talentą galės pademonstruoti klasės draugams. Būtent šią dieną rytukai sugužėjo į integruoto ugdymo dieną „Aš galiu!“ Vaikai drauge su Kauno m. Santakos PK bendruomenės pareigūne R. Antanavičiūte pakartojo žinias apie saugų elgesį su įvairiomis transporto priemonėmis, patys lauko aikštyne įveikė kliūčių ruožus dviračiais bei paspirtukais, atliko įvairias kūrybines užduotis. Mokiniai skaitė ir aptarė pasaką „Ežys, kuris mėgino tapti kitu žvėrimi“, atrado ypatingą žmogų, atlikę pratimą „Stebuklingoji dėžutė“. Suprantama, rytukai pristatė ir savo išskirtinius gebėjimus: jie šoko, dainavo, vaišino draugus savo keptais kvapniais pyragais bei keksiukais, džiugino atliekamais muzikiniais kūrinėliais, gimnastikos numeriais, stebino išradingais triukais ir pan. Buvo šaunu stebėti ne tik mokinių, bet ir jų tėvelių nuotoliniu būdu pristatytus išskirtinius talentus.

Visiems dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir linkime dar daugiau visko išmokti. Saulėtų ir gražių vasaros atostogų, gero poilsio!

Parengė pradinių klasių mokytojos Ingrida Ūsienė, Adelė Paukštienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vaida Šokelienė.