Integruota socialinių-pilietinių veiklų diena „Tau, mano Tėvyne“ (2022-02-11)

„Tėvynė – tai šventas žodis, kuris atplėšia mokslininką nuo knygos, atitraukia valstietį nuo arklo, valdininką nuo rašomojo stalo ir surenka visus prie vienos vėliavos, į kurią jie žiūri didvyrio drąsumu“, – F. Šileris

2022 m. vasario 11 d. mokykloje vyko integruota socialinių-pilietinių veiklų diena, skirta Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jos metu mokiniai susipažino su pateiktimi „Lietuvių tautos kelias į vasario 16-ąją“, pasipuošė mokyklines uniformas pačių pasigamintais trispalviais paukšteliais, klasių langus išdabino kūrybinių dirbtuvėlių metu pagamintomis lietuviškomis verpstėmis. Vaikai aktų salėje atliko mokyt. Loretos parengtą choreografinę kompoziciją pagal V. Kernagio dainą „Baltas paukštis“ bei iš trispalvių krepinio popieriaus juostelių pynė tautines juostas. Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Mano šeima ir tautinė vėliava“, kuomet įsiamžino prie Lietuvos trispalvės. Nepaprastai dėkojame visiems akcijos dalyviams už išradingas nuotraukas. Tuo pačiu tariame didelį „ačiū“ 1d, 2b, 2c, 3a, 3b kl. tėveliams už daugiausiai užfiksuotų šiltų lietuviškų akimirkų.

Integruotų veiklų metu teko ir ritmą Lietuvai sukurti, ir dalyvauti viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvą“, ir mokyklos kieme leistis „Į žygį už Lietuvą“ bei  drauge su klasės draugais  kruopščiai   išpinti mokyklos tvorą – išdabinti ją sukurtomis Lietuvos trispalvėmis. Na, o 3-4 kl. mokiniai dar dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Gražiausi žodžiai tau, Tėvyne“. Sveikiname visus skaitovus ir nugalėtojus! Tuo pačiu linkime I-os vietos laimėtojams, Donatui Rabačiui (3b) ir Martai Urbei (4c), kuo didžiausios sėkmės, atstovaujant mokyklai miesto meninio skaitymo konkurse.

Parengė pradinių klasių mokytojos Adelė Paukštienė, Ingrida Ūsienė, Dalytė Kvedienė, Edita Bauerytė.