Dailaus rašto konkursas, skirtas Laisvės gynėjų 30–mečiui paminėti (2021-01-28)

2021 m. sausio 13–20 d. mokykloje vyko pirmasis Kauno m. 2–4 klasių mokinių dailaus rašto konkurso etapas  „Kol žodis gyvas – bus gyva jį dovanojus Lietuva” (Ramutė Skučaitė). Konkursas buvo skirtas Laisvės gynėjų 30–mečiui paminėti.

Rytukams teko čiupti savo plunksnakočius, atidžiai dar ir dar kartą išstudijuoti visą rašytinę abėcėlę, prisiminti taisyklingą raidžių jungimą, patogiai įsitaisyti savo darbo vietoje ir dailia rašysena guldyti vieną pasirinkto eilėraščio eilutę po kitos baltame popieriaus lape. Konkurse savo jėgas išbandę mokiniai rungėsi pirmiau ne su kitais dalyviais, o su pačiu savimi. Juk taip šaunu vis dailiau ir dailiau išraityti sakinius po nelabai pasisekusio pirmo ar antro bandymo, kol pavyko taisyklingai nurašyti visą eilėraščio tekstą. Komisijai teko ilgai sukti galvas, atidžiai tyrinėti visus rašto darbus, diskutuoti susitikus virtualiai ir – pagaliau! Visi nugalėtojai išrinkti ir apdovanoti naujai įkurtoje mūsų mokyklos virtualioje aktų salėje, kur jokie virusai nebaisūs!

Sveikiname laimėtojus ir didžiuojamės jais. Na, o konkurso laureatams, Liepai Šakėnaitei (2b), Kamilei Triabaitei (3a), Guostei Lukoševičiūtei (4c), linkime kuo didžiausios sėkmės Kauno m. 2–4 klasių mokinių dailaus rašto konkurso antrame etape.

Vaikų darbus galite pažiūrėti čia: https://padlet.com/daliasutkaitiene/nbtwe30xgct455hy

Parengė mokytojos Dalia Sutkaitienė, Adelė Paukštienė, Rima Papievienė, Reda Stasiukonienė.