2020 m. rugsėjo 1 d. mokykloje vyko Mokslo ir žinių šventė „Sveikas, Rugsėji!“. 9.00 val. mokykloje rinkosi pailsėję, nugairinti vasariškos saulės II-IV klasių mokinukai. Jie…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.