VAIKO GEROVĖS KOMISIJA 

Pirmininkė – Dovilė Rudelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, vyresnioji socialinė pedagogė.

Sekretorė – Vaiva Tarvydė, pradinių klasių mokytoja.

Nariai:

    • Deimantė Navickienė, socialinė pedagogė.
    • Žydrūnė Jankauskienė, psichologė.
    • Liuda Jarošienė, logopedė, specialioji pedagogė.
    • Jurga Legienė, logopedė.
    • Vaida Šokelienė, neformaliojo ugdymo mokytoja, sveikatos priežiūros specialistė.
    • Laima Bagdonienė, pradinio ugdymo mokytoja.

 

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJA

PirmininkėDovilė Rudelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atsakinga už korupcijos prevencijos ir jos kontrolės vykdymą Kauno ,,Ryto“ pradinėje mokykloje.

Nariai:

  • Laima Bagdonienė, pradinio ugdymo mokytoja,
  • Dalia Bendoraitienė, administratorė.

 

ILGALAIKIO MATERIALIOJO IR NEMATERIALIOJO TURTO INVENTORIZACIJOS KOMISIJA

 Pirmininkė – Dovilė Rudelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

  • Dalė Ulevičienė, pradinio ugdymo mokytoja;
  • Edita Bauerytė, pradinio ugdymo mokytoja;
  • Ingrida Ūsienė, pradinio ugdymo mokytoja.

 

ATESTACIJOS KOMISIJA

Pirmininkė – Irena Lodienė, direktorė.

Sekretorė – Adelė Paukštienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Nariai:

  • Edita Jusienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė.
  • Ingrida Ūsienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
  • Dalia Sutkaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
  • Liuda Jarošienė, specialioji pedagogė, logopedė

 

MOKYKLOS VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO GRUPĖ 

Grupės vadovė – Reda Stasiukonienė, pradinio ugdymo mokytoja.

Nariai:

    • Dovilė Rudelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
    • Dalytė Kvedienė, pradinio ugdymo mokytoja,
    • Dalia Sutkaitienė, pradinio ugdymo mokytoja,
    • Adelė Paukštienė, pradinio ugdymo mokytoja.

 

SVEIKATOS STIPRINIMO IR AKTYVIOS MOKYKLOS PROGRAMŲ ĮGYVENDINIMO DARBO GRUPĖ

 Koordinatoriai:

  • Ingrida Ūsienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, sveikatos stiprinimo programos ,,Būk sveikas!” koordinatorė.
  • Vaida Šokelienė, neformaliojo ugdymo mokytoja, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, fizinio aktyvumo skatinimo programos ,,Aktyvi mokykla” koordinatorė.

Nariai:

  • Adelė Paukštienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė,
  • Liuda Jarošienė, logopedė, specialioji pedagogė,
  • Žydrūnė Jankauskienė, psichologė,
  • Deimantė Navickienė, pedagogė,
  • Aurelijus Karpavičius, neformaliojo ugdymo mokytojas.