PRANEŠK APIE MOBINGĄ ŠVIETIMO ĮSTAIGOJE

Čia Jūs galite pateikti informaciją apie mobingą, vykstantį Kauno „Ryto“ pradinėje mokykloje.  Užpildykite žemiau pateiktą formą, kurioje nurodykite nusižengimą padariusius ir darančius asmenis, vietą, laiką, asmenis, galinčius patvirtinti nurodytas aplinkybes ir kitus Jūsų nuomone reikšmingus duomenis: nuotraukas, garso įrašus, dokumentų kopijas.

Jūsų informacija bus išnagrinėta ir priimtas sprendimas dėl jos panaudojimo.  Jūsų suteiktos informacijos konfidencialumą garantuojame.

Darbuotojas, galimai patyręs ar pastebėjęs psichologinio smurto ar mobingo atvejį, turi teisę (taip pat ir anonimiškai) apie jį pranešti:

  • tiesiogiai, atvykus į Kauno „Ryto“ pradinę mokyklą, Šarkuvos g. 29, Kaunas – informuoti Mokyklos vadovą.
  • siunčiant elektroninį laišką adresu rytas@rytas.kaunas.lm.lt nurodant informaciją: asmens vardą ir pavardę, kontaktus (el. paštą ir/ar tel. Nr.) (nebūtina, bet pageidautina siekiant tikslesnio tyrimo, išvadų ir tikslingos prevencijos); įvykio datą (arba periodą nuo – iki); galimus iniciatorius, nukentėjusius, liudininkus; pranešimą pildančio asmens sąsajas su įvykiu; detalų įvykio aplinkybių aprašymą; siūlomas prevencines priemones (jei esama pasiūlymų).

 

Daugiau informacijos:

Darbuotojų galimai psichologinio smurto atvejų darbe anketa PDF

Jei nesulaukiate pagalbos iš savo darbovietės, galite kreiptis į Darbo ginčų komisiją  ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą.

Jei reikia skubios pagalbos Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam www.tuesi.lt
Jei patyrėte smurtą www.epolicija.lt
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba www.klausau.lt
Suaugusiųjų emocinė parama „Vilties linija“ 116 123 (visą parą)
Pagalbos moterims linija 8 800 66366 (visą parą)

 

Daugiau informacijos apie mobingą rasite leidinyje „Psichikos sveikata darbe“.